masstop12

بازدید نائب رئیس فدراسیون اسکی آسیا از عملکرد دستگاه برف ساز در پیست دیزین

18124 origجناب آقای عیسی ساوه شمشکی، نائب رئیس کنفدراسیون اسکی آسیا با حضور در پیست اسکی دیزین، از دستگاه برف ساز و عملکرد آن بازدید به عمل آوردند.

ادامه مطلب...


نصب و راه اندازی دستگاه های برف ساز در پیست بین المللی دیزین

dizin-tmbنصب و راه اندازی دستگاه های برف ساز در پیست بین المللی دیزین

متن خبر در وب سایت رسمی مجموعه اسکی دیزین و شمشک

ادامه مطلب...


طراحی، ساخت، تجهیز و راه اندازی اولین اتاق برف در ایران

snowroom-tmbاتاق برف طبیعی یک جایگزین مناسب و حرفه ای برای حوضچه و یا دوش آب سرد در مجموعه های ورزشی و یکی از پر جاذبه ترین فضاهای ایجاد شده با خواص پزشکی برای اولین بار در ایران راه اندازی و به بهره برداری رسید. اتاق برف با قابلیت استفاده در کلیه مجموعه های ورزشی، مجتمع های مسکونی ومجتمع های تجاری و ... قابل طراحی و اجرا می باشد.

ادامه مطلب...


مسابقات سالیانه و جشنواره برفی

aniversary-tmbمسابقات سالیانه و جشنواره برفی
با همکاری شرکت برف ساز کولاک و میراث فرهنگی و شرکت پتروشیمی بوشهر

 

ادامه مطلب...


دکتر گودرزی از غرفه فدراسیون اسکی و دستگاه برف ساز ساخت ایران بازدید کرد / گزارش تصویری + ویدئو

goodarzi

در جریان جشنواره خانوادگی ورزش برای همه، وزیر ورزش و جوانان به همراه تعدادی از معاونین از تولید برف مصنوعی در غرفه فدراسیون بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی دکتر گودرزی ضمن بازدید از غرفه فدراسیون اسکی در مجموعه ورزشی آزادی در جریان فعالیت فدراسیون، نمایش تجهیزات اسکی و تولید برف توسط دستگاه برف ساز مصنوعی که می تواند در افزایش زمان اسکی در ایران منجر شود قرار گرفت.

لینک خبر در وب سایت فدراسیون اسکی کشور

لینک خبر در پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان

ادامه مطلب...


تولید مدل جدید دستگاه های برف ساز

smk-500مدل جدید دستگاه های برف ساز با نام تجاری SMK 500 توسط شرکت برف ساز کولاک تولید شد. دستگاه های برف ساز SMK 500 به نسبت مدل های قبلی، توانایی تولید برف بیشتری را در هر ساعت دارند. در طراحی و تولید این مدل از دستگاه های برف ساز، قابلیت های جدیدی در نظر گرفته شده است.

مشخصات فنی دستگاه های برف ساز SMK 500 را در اینجا و تصاویری از این دستگاه را در اینجا می توانید ملاحظه کنید.

 


گزارش فدراسیون اسکی کشور از فعالیت های شرکت برف ساز کولاک

hassan-gharibdoostپایگاه اطلاع رسانی فدراسیون اسکی کشور و پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان جمهوری اسلامی ایران گزارشی از فعالیت های شرکت برف ساز کولاک منتشر کردند. این گزارش که در قالب مصاحبه با مدیرعامل شرکت برف ساز کولاک تهیه شده است از طریق لینک های زیر قابل دسترسی می باشد

لینک خبر در وب سایت فدراسیون اسکی کشور

لینک خبر در پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان

متن کامل مصاحبه در ادامه آمده است

ادامه مطلب...


احداث اولین پیست سرپوشیده اسکی جهت ورزشهای زمستانی و اسنوموبیل

snowmobile-pisteاولین پیست سرپوشیده کشور جهت اسکی، ورزشهای زمستانی و استفاده از اسنوموبیل برای اولین بار در کشور با سرمایه گذاری بخش خصوصی در حال راه اندازی می باشد. این مجموعه بزرگ که در حومه همدان واقع شده است با مدیریت آقای مهندس احیائی و حمایت مدیر کل تربیت بدنی استان همدان راه اندازی خواهد شد.

ادامه مطلب...


تجهیز پیست اسکی تاریک دره استان همدان به دستگاه های برف ساز در آینده نزدیک

alvandمدیرعامل شرکت برف ساز کولاک به همراه مدیرکل تربیت بدنی استان همدان از پیست اسکی تاریک دره (الوند) بازدید کردند. در این بازدید که با هماهنگی فدراسیون اسکی کشور و به دعوت تربیت بدنی استان همدان انجام شد، چگونگی تجهیز پیست اسکی تاریک دره به دستگاه های برف ساز مورد بررسی قرار گرفت. هیئت محترم اسکی استان همدان و تنی چند از کارشناسان فنی این حوزه نیز در این بازدید که در روز دوشنبه 7 مرداد 92 انجام شد حضور داشتند.

لینک خبر در وب سایت اداره کل ورزش و جوانان استان همدان

ادامه مطلب...


جلسه با ریاست محترم فدراسیون اسکی کشور

ski-session روز دوشنبه دهم تیرماه 1392 جلسه ای با حضور ریاست محترم فدراسیون اسکی کشور، ریاست محترم هیئت اسکی استان البرز و اعضای شرکت برف ساز کولاک در محل فدراسیون اسکی برگزار گردید. در این جلسه مدیر عامل شرکت برف ساز کولاک گزارشی از فعالیت های خود در خصوص تولید دستگاه های برف مصنوعی ارائه داد و آمادگی این شرکت را جهت تجهیز پیست های اسکی استان های مختلف کشور اعلام کرد.

ادامه مطلب...


You are here

آدرس ما در شبکه های اجتماعی

تماس با ما

تلفن دفتر: 33568176-021

تلفن همراه: 2440857-0912

کارخانه: شهرک صنعتی فیروزکوه

پست الکترونیک:  info@barfsaz.com

درباره ما

شرکت برف ساز کولاک تنها تولید کننده دستگاه های تولید برف مصنوعی در ایران است. این شرکت مجری پروژه های تولید، نصب و راه اندازی سیستم های تولید برف مصنوعی جهت پیست های اسکی و سالن های سرپوشیده اسکی می باشد.