masstop12

دکتر گودرزی از غرفه فدراسیون اسکی و دستگاه برف ساز ساخت ایران بازدید کرد / گزارش تصویری + ویدئو

goodarzi

در جریان جشنواره خانوادگی ورزش برای همه، وزیر ورزش و جوانان به همراه تعدادی از معاونین از تولید برف مصنوعی در غرفه فدراسیون بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی دکتر گودرزی ضمن بازدید از غرفه فدراسیون اسکی در مجموعه ورزشی آزادی در جریان فعالیت فدراسیون، نمایش تجهیزات اسکی و تولید برف توسط دستگاه برف ساز مصنوعی که می تواند در افزایش زمان اسکی در ایران منجر شود قرار گرفت.

لینک خبر در وب سایت فدراسیون اسکی کشور

لینک خبر در پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان

دکتر محمود گودرزی در این مراسم ضمن ابراز خرسندی از حضور در میان اهل ورزش و خانواده هایشان این جشنواره راحرکتی نمادین دانست که می تواند تاثیرات عمیقی در تغییر نگرش و دیدگاه عموم جامعه به ورزش داشته باشد.
وزیر ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد تا این حرکت ها استمرار یابد و خانواده ها با آن آشتی کنند تا ورزش سلامت محور مردم را از سستی دور کند و به واسطه آن آسیب های جسمانی واجتماعی کاهش پیدا کند.
غرفه فدراسیون اسکی با حضور مسئولان فدراسیون و با شعار بر بلندای طبیعت، همگام با طبیعت ، همراه با سلامتی و نمایش تجهیزات اسکی ، فیلم آموزشی، تولید برف توسط دستگاه برف ساز و تعمیر و آماده سازی اسکی به صورت عملی برای توسعه و آشنائی علاقمندان با این رشته ورزشی از 2 شهریور تا 9 شهریور ماه 1394 در مجموعه ورزشی آزادی دائر گرديد.

vazir

 namayeshgah2

bazdid1

bazdid2

bazdid3

bazdid4

bazdid5

bazdid6

bazdid7

bazdid8

You are here

آدرس ما در شبکه های اجتماعی

تماس با ما

تلفن دفتر: 33568176-021

تلفن همراه: 2440857-0912

کارخانه: شهرک صنعتی فیروزکوه

پست الکترونیک:  info@barfsaz.com

درباره ما

شرکت برف ساز کولاک تنها تولید کننده دستگاه های تولید برف مصنوعی در ایران است. این شرکت مجری پروژه های تولید، نصب و راه اندازی سیستم های تولید برف مصنوعی جهت پیست های اسکی و سالن های سرپوشیده اسکی می باشد.