masstop12

تجهیز پیست اسکی تاریک دره استان همدان به دستگاه های برف ساز در آینده نزدیک

مدیرعامل شرکت برف ساز کولاک به همراه مدیرکل تربیت بدنی استان همدان از پیست اسکی تاریک دره (الوند) بازدید کردند. در این بازدید که با هماهنگی فدراسیون اسکی کشور و به دعوت تربیت بدنی استان همدان انجام شد، چگونگی تجهیز پیست اسکی تاریک دره به دستگاه های برف ساز مورد بررسی قرار گرفت. هیئت محترم اسکی استان همدان و تنی چند از کارشناسان فنی این حوزه نیز در این بازدید که در روز دوشنبه 7 مرداد 92 انجام شد حضور داشتند.
در سالهای اخیر به دلیل نبود بارش های کافی در استان همدان، این پیست به شکل مطلوب مورد استفاده قرار نگرفته است. با استفاده از دستگاه های برف ساز می توان این مشکل را برطرف کرد و کیفیت پیست اسکی تاریک دره را جهت استفاده علاقمندان به ورزش اسکی بهبود بخشید.
در جلسه ای که در حاشیه این بازدید با حضور مدیرعامل شرکت برف ساز کولاک و مدیر کل تربیت بدنی استان همدان برگزار شد مقرر گردید از دستگاه های تولید برف مصنوعی جهت تجهیز پیست اسکی الوند به بهترین شکل ممکن استفاده شود. فاز اول این پروژه طراحی جایگاه های نصب دستگاه های برف ساز می باشد که کار مطالعاتی آن آغاز گردیده است.
پیست اسکی تاریک دره (الوند) سومین پیست بزرگ اسکی کشور می باشد که در استان همدان واقع شده است.

لینک خبر در وب سایت اداره کل ورزش و جوانان استان همدان

alvand1

alvand2

alvand3

You are here

آدرس ما در شبکه های اجتماعی

تماس با ما

تلفن دفتر: 33568176-021

تلفن همراه: 2440857-0912

کارخانه: شهرک صنعتی فیروزکوه

پست الکترونیک:  info@barfsaz.com

درباره ما

شرکت برف ساز کولاک تنها تولید کننده دستگاه های تولید برف مصنوعی در ایران است. این شرکت مجری پروژه های تولید، نصب و راه اندازی سیستم های تولید برف مصنوعی جهت پیست های اسکی و سالن های سرپوشیده اسکی می باشد.