masstop09

سالن‌های سرپوشیده اسكی

ورزش اسکی یکی از ورزشهای پرطرفدار در میان جوانان است و گسترش آن میتواند نقش سازنده ای در شادابی و نشاط و سلامت جوانان و خانواده ها داشته باشد. کشور ما از نظر طبیعی شرایط بسیار خوبی برای راه اندازی پیست های اسکی و ترغیب جوانان به این ورزش داراست، ولی متأسفانه نبود بارشهای کافی امکان استفاده از آن را محدود ساخته است.
يكي از راه‌هاي غلبه براين محدوديت كه در برخي نقاط دنيا مورد توجه قرار گرفته است، ايجاد سالن‌هاي سرپوشيده اسكي مي‌باشد. سالن‌هاي سرپوشيده اسكي مي‌توانند در سرتاسر سال مورد استفاده علاقمندان قرار بگيرند، كه اين مسئله توجه سرمايه‌گذاران را به اين حوزه جلب كرده است.
با توجه به جمعيت جوان كشور و علاقه آنها به ورزش اسكی، ساخت سالن‌هاي سرپوشيده اسكي و تجهيز آن‌ها به دستگاه‌هاي برف‌ساز و ساير امكانات لازم، در تمامي نقاط كشور سرمايه‌گذاري مطمئنی محسوب مي‌گردد و امكان بهره‌برداری از آن را در تمامي فصول سال فراهم خواهد كرد.

تصاوير بيشتری از سالن‌های سرپوشيده اسكی را در اينجا می‌توانید ببينيد.

 

indoor-ski-04 

indoor-ski-09 

indoor-ski-11 

indoor-ski-16 

salon08

salon02

pic1

salon07

 تصاوير بيشتری از سالن‌های سرپوشيده اسكی را در اينجا می‌توانید ببينيد.

 

You are here

آدرس ما در شبکه های اجتماعی

تماس با ما

تلفن دفتر: 33568176-021

تلفن همراه: 2440857-0912

کارخانه: شهرک صنعتی فیروزکوه

پست الکترونیک:  info@barfsaz.com

درباره ما

شرکت برف ساز کولاک تنها تولید کننده دستگاه های تولید برف مصنوعی در ایران است. این شرکت مجری پروژه های تولید، نصب و راه اندازی سیستم های تولید برف مصنوعی جهت پیست های اسکی و سالن های سرپوشیده اسکی می باشد.