masstop06

خدمات

barfsaz-snow-maker-4شرکت برف ساز کولاک با هدف گسترش ورزش اسکی در کشور، دستگاه‌های توليد برف مصنوعي را در مدل‌های مختلف و با کیفیت بالا تولید میکند و به سرمايه‌گذاران و علاقمندان اين صنعت، مشاوره های تخصصی مورد نیاز را جهت تجهیز پیست های اسکی يا سالن‌هاي سرپوشيده اسكي به دستگاه های برف ساز ارائه میکند.

فعالیت های این شرکت زیر نظر فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد و دستگاه های تولیدی مورد تأیید وزارت صنعت و معدن و تجارت می باشد.

برخي از پروژه‌هاي جاري شركت در مرحله ساخت دستگاه‌هاي برف‌ساز مورد نياز جهت تجهيز پيست‌هاي اسكي مي‌باشد و پروژه‌هاي ديگري نيز در فاز طراحي و تهيه نقشه‌هاي لازم براي اجراي كار هستند. تجهيز پيست‌هاي سرپوشيده اسكي بخش مهمي از فعاليت‌هاي جاري شركت را تشكيل مي‌دهد.

 با توجه به افزایش الزامات فنی دستگاه های برف ساز در طول سالهای گذشته، شرکت برف ساز کولاک به عنوان یک شرکت پیشرو در این حوزه، به ارائه راه حل های کاملاً تخصصی در زمینه های ذیل به مشتریان می پردازد:

  1. پروژه تحقیق، ایستگاه های پمپاژ ثابت و سیار، ارائه دستگاه های برف ساز متناسب با نیاز منطقه، ساخت و تجهیز منابع آبرسانی، ارائه بالاترین بهره وری از تولید دستگاه های برف ساز و نیز به حداقل رساندن سطح انرژی مصرفی توسط تیم متخصص
  2. آموزش بهره گیری تخصصی و عمومی از تجهیزات نصب شده
  3. علاوه بر تجهیز پیست های دولتی و خصوصی در کشور، فروش دستگاه های تولید برف مصنوعی و ارائه خدمات در این زمینه به سایر کشورها خصوصاً کشورهای همسایه در دستور کار این شرکت قرار دارد
  4. تجهیز و راه اندازی پیست های اسکی و یا سالن های سرپوشیده
You are here

آدرس ما در شبکه های اجتماعی

تماس با ما

تلفن دفتر: 33568176-021

تلفن همراه: 2440857-0912

کارخانه: شهرک صنعتی فیروزکوه

پست الکترونیک:  info@barfsaz.com

درباره ما

شرکت برف ساز کولاک تنها تولید کننده دستگاه های تولید برف مصنوعی در ایران است. این شرکت مجری پروژه های تولید، نصب و راه اندازی سیستم های تولید برف مصنوعی جهت پیست های اسکی و سالن های سرپوشیده اسکی می باشد.